Darmowa dostawa do paczkomatu od 150 zł
Gwarancja & Jakość

Gwarancja na biżuterię ATdiament jest bezterminowa. Dbamy o każdy szczegół, dlatego używamy materiałów najwyższej jakości metali szlachetnych, cyrkonii Swarovskiego i kamieni, pereł naturalnych.

Metale i wykończenie

Srebro próby 925- stop srebra próby 925 jest najczęściej stosowanym w jubilerstwie, aby uzyskać stop srebra próby 925 używamy czystego srebra ( próby 999) aż 92,5% i miedzi w odpowiednich proporcjach. Srebrno w połączeniu z miedzią zmienia swoją strukturę wewnętrzną tj. utwardza się. Staje się wtedy wytrzymalsze i twardsze.

Srebro pozłocona - biżuterie srebrną w próbie 925 pokrywamy warstwą 24 karatowego złota

 

Jak dbać o biżuterię

Biżuteria powinna być ostatnią rzeczą, którą zakładamy wychodzą z domu i pierwszą, którą zdejmujemy po powrocie do domu. 

 

1.Przechowuj

Najważniejsze to sposób przechowywania. Najlepiej każdy egzemplarz trzymać w oddzielnym woreczku idealnie nadają się do tego nasze bawełniane woreczki w które pakujemy biżuterię. Jeśli nie chodzisz na codzień w biżuterii zapakuj je dodatkowo w foliowy woreczek, zapobiegnie to ciemnieniu biżuterii pod wpływem powietrza czy powstawaniu zarysowań.  Ogranicz dostęp do światła, wilgoci czy powietrze. 

2. Zdjemij biżuterię

Biżuterię możesz uszkodzić lub zerwać na skutek różnych zahaczeń czy uderzeń dlatego przed snem, wykonywaniem wysiłku fizycznego czy prac domowych biżuterie należy zdjąć. Nie należy dopuszczać do kontaktu biżuterii z silnie działającymi kosmetykami- perfumy i detergentami.

3. Unikaj kontaktu z wodą

Biżuteria nie lubi wody, zarówno tej z kranu jak i morza czy basenu. Przed kąpielą czy zmywaniem naczyń należy ją zdjąć. Woda może spowodować matowienie lub przebarwienia. 

4. Regularnie czyść

Biżuterię należy co pewien czas myć w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do naczyń, a następnie osuszyć miękką tkaniną. Do czyszczenia biżuterii srebrnej możesz użyć specjalistycznych ściereczek które wyczyszczą i wypolerują Twoją biżuterię. 

 

Wiemy jak to z nami kobietami jest, dlatego pierwsze ponowne pozłocenie jest u nas darmowe nie zależnie ile czasu minęło od zakupu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl