
Zawieszka kamieni naturalny na łańcuszku
Opis
Zawieszka do bazy kamień naturalny na łańcuszku wykonany w całości ze srebrna
w najwyższej próbie 925 lub srebrna pozłacany 24 karatowym złotem
- masa srebrna ok.1,50
- próba 925
- długość ok. 2cm
- kamienie naturalne morganit, chalcedon, kryształ górski
- nie zawiera niklu
wyrób jest nowy z metką i opakowaniem
zapakowany w ozdobne pudełko,torebkę
Zawieszka z kamieniem naturalnym na łańcuszku – twój codzienny talizman
Zawieszka na łańcuszku z naturalnym kamieniem to drobny, ale znaczący detal, który może odmienić całą stylizację. Stworzona z myślą o personalizacji baz ATdiament, łączy w sobie prostotę, symbolikę i elegancję.
Wykonana ze srebra najwyższej próby 925 lub pozłacana 24-karatowym złotem, idealnie komponuje się z naszymi naszyjnikami z zapięciem koło. Długość zawieszki to ok. 2 cm, a masa srebra wynosi ok. 1,5 g – lekka, wygodna i trwała.
Wybierz kamień, który najlepiej pasuje do Twojej energii:
Morganit – delikatność i ciepło emocji
Chalcedon – równowaga i wewnętrzny spokój
Kryształ górski – klarowność i siła
Zawieszka nie zawiera niklu, dzięki czemu jest bezpieczna także dla osób z alergiami. Każdy kamień naturalny jest unikalny – może nieznacznie różnić się kolorem, kształtem czy przezroczystością. To naturalna cecha, która sprawia, że każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.
Produkt jest nowy, z metką i zapakowany w ozdobne pudełko oraz firmową torebkę ATdiament – gotowy do wręczenia na prezent lub jako wyjątkowy dodatek do Twojej kolekcji.
